Zasady rekrutacji uczniów do Gimnazjum nr 6 w Tarnowie Drukuj Email

INFORMACJA !!!!

Sprawdzian z języka angielskiego DO KLASY DWUJĘZYCZNEJ odbędzie się
dnia 4 czerwca 2014 r. (środa) o godz. 14.00.

Warto spróbować!!!!

Informujemy Kandydatów do klas pierwszych Gimnazjum nr 6 im Jana Pawła II, że w systemie rekrutacji na swoim koncie  należy umieścić osiągnięcia (Oceny ze świadectwa, Punkty uzyskane ze sprawdzianu po klasie VI  i  dodatkowe indywidualne osiągnięcia ucznia).

KANDYDATÓW DO ODDZIAŁU DWUJĘZYCZNEGO OBOWIĄZUJE SPRAWDZIAN UZDOLNIEŃ KIERUNKOWYCH

System elektronicznego naboru umożliwi kandydatom do gimnazjów i ich opiekunom realizację następu-jących zadań:

• sprawdzenie na podstawie numeru PESEL kandydata, do jakiej szkoły obwodowej został przypisany i poprawę błędnie wprowadzonych danych;
  • potwierdzenie woli zapisania do szkoły obwodowej;
  • rezygnację ze szkoły obwodowej i udziału w naborze do szkół spoza obwodu;
  • udział w naborze do szkół objętych systemem elektronicznym i zgłoszenie dziecka do naboru w szkole poza obwodem miejsca zamieszkania.

Szczegółowe informacje dostępne są w plikach do pobrania.

Rodzic/opiekun dziecka, które kończy szkołę podstawową, wypełnia zgłoszenie na stronie naboru
https://tarnow-gim.edu.com.pl/kandydat/ ,  drukuje, podpisuje i  składa w wybranym gimnazjum, gdzie wprowadzany jest identyfikator zgłoszenia, tym samym następuje przyjęcie zgłoszenie kandydata.
Oceny końcowe dzieci klas 6 szkół podstawowych wprowadzane są do systemu przez ucznia/opiekuna i weryfikowane przez Gimnazjum nr 6. Prosimy o dostarczenie oryginałów świadectw oraz zaświadczeń o wynikach sprawdzianu po klasie 6 SzP do sekretariatu Gimnazjum nr 6 w terminie do .................... Gimnazja weryfikują prawdziwość danych przyjmując świadectwo.

Szczegóły oraz harmonogramy poszczególnych działań publikowane są na stronie naboru.
Prosimy o systematyczne sprawdzanie.