02.09.2013 r. - uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2013/14 Drukuj Email

Po wakacyjnej przerwie pełni zapału powróciliśmy do pracy.

Mszą świętą o godz. 8.00 rozpoczęliśmy kolejny rok szkolny. Następnie  uczniowie, nauczyciele i rodzice wzięli udział w akademii  z okazji inauguracji nowego roku. Po wspólnym odśpiewaniu hymnu państwowego, wysłuchaliśmy słów Pani Dyrektor a następnie uczestniczyliśmy w uroczystej chwili – ślubowaniu  uczniów klas pierwszych.

Po ślubowaniu uczniowie klasy 2b pod opieką p. G. Stańczyk zaprezentowali  program artystyczny.  Mówili w nim o ważnych w historii Polski wydarzeniach takich, jak wybuchu II wojny światowej. Przypomnieli także postać Patrona szkoły błogosławionego Jana Pawła II, który często zachęcał do pielęgnowania wartości takich, jak godność człowieka czy nauka. Wspominali mijające wakacje, zachęcali do pracy w nowym roku szkolnym.

Na zakończenie wszyscy uczniowie spotkali się w salach ze swoimi wychowawcami.

Życzymy  wszystkim wiele radości i sukcesów w nowym roku szkolnym!