18.03.16 r. Etap szkolny konkursu „I Ty możesz zostać czarodziejem" Drukuj Email

Dużym zainteresowaniem uczniów cieszył się konkurs „I Ty możesz zostać czarodziejem". Tematyka obejmowała znajomość treści siedmiu części powieści J. K. Rowlling pt. „Harry Potter”. Uczestnicy wykazali się doskonałą znajomością tekstów. Do II szkolnego etapu konkursu  zakwalifikowali się: Wieczorek Wiktoria (3d),  Wijas Julia (1d), Biedroń Aleksandra (3d), Adamczyk Miłosz (1d),  Wlezień Julia (1d), Setlak Wiktoria (3d),  Schab Paweł (2d), Łysoń Zuzanna (2d). Konkurs przeprowadziła pani Jolanta Żeleźnik.
        II etap – 21.03. Zwycięzcy (pięć osób) będą reprezentować nasze gimnazjum w konkursie zorganizowanym przez Zespół Szkół Mechaniczno - Elektrycznych w Tarnowie
.