Przebudowa boiska sportowego przy Gimnazjum Nr 6 w Krzyżu, oznaczony kodem 08. Drukuj Email

PROŚBA DYREKTORA Gimnazjum nr 6 i SP14 W TARNOWIE

Szanowni Państwo,

Prezydent Miasta Tarnowa ogłosił konkurs na Projekt sfinansowany z Budżetu Obywatelskiego Miasta na rok 2013, który zostanie zrealizowany wyłącznie wtedy, gdy mieszkańcy Tarnowa uzasadnią jego potrzebę w jawnym głosowaniu. Jednym ze zgłoszonych projektów jest Projekt Obywatelski pod nazwą: Przebudowa boiska sportowego przy Gimnazjum Nr 6 w Krzyżu, oznaczony kodem 08.

Zwracam się z serdeczną prośbą do wszystkich pełnoletnich Mieszkańców dzielnicy Krzyż o oddanie głosu na ten projekt. Przebudowa boiska sportowego przy Gimnazjum nr 6 planowana była od momentu budowy gimnazjum. Niestety, brak środków w budżecie miasta przez kolejne lata, odsuwał realizację tego przedsięwzięcia. Obecnie istnieje realna przesłanka, by przy G6 powstało boisko odpowiadające współczesnym standardom, które służyć będzie uczniom G6 i SP 14 oraz wszystkim Mieszkańcom.

Proszę o solidarne poparcie tego projektu. Jest to świetna okazja, by pokazać kolejny raz, że Mieszkańcy dzielnicy Krzyż potrafią wspólnie działać, na rzecz jej rozwoju. Zwłaszcza, że można obywatelską postawą i zaangażowaniem na rzecz dzieci i młodzieży wykazać się w prosty sposób, oddając jedynie swój głos.

Głosowanie trwa tylko do 12 kwietnia 2013 r.

Ważne jest oddanie głosu na kartach do głosowania, dostępnych we wskazanych niżej miejscach i na jeden z podanych sposobów:

1. Wypełnienie karty do głosowania pobranej w następujących miejscach dzielnicy: G6, SP14, Biblioteka, Kościół, Sklepy: Kleks, ODIDO, Rajski-Żeleźnik    i dostarczenie do G6 lub SP 14 (sekretariat - skrzynka).
  2. Wrzucenie wypełnionej karty do głosowania w wyznaczonych do tego punktach informacyjnych (Urząd Miasta Tarnowa– ul. Nowa 4, ul. Goldhammera 3, ul. Mickiewicza 2)
  3. Przesłanie na adres Urzędu Miasta Tarnowa karty do głosowania z dopiskiem na kopercie: „Budżet Obywatelski – GŁOSOWANIE”; za datę oddania głosu w ten sposób uważa się datę stempla pocztowego;
  4. Na stronie internetowej budzetobywatelski.umt.tarnow.pl przy użyciu Tarnowskiej Karty Miejskiej.
  5. Zgłoszenia można dokonać również poprzez Internet, przesyłając wypełniony formularz karty na adres .

Głos jest ważny, jeżeli jest oddany tylko na jeden projekt.  Wspólnie przyczyńmy się do rozwoju naszej dzielnicy, zachęćmy innych do pomocy w realizacji naszego przedsięwzięcia !

Dyrektor Gimnazjum nr 6 i Szkoły Podstawowej nr 14

Pobierz: