17 luty 2011 - Dzień Młodzieży Drukuj Email

Z inicjatywy MRS pod opieką. T. Przygody uczniowie naszej szkoły mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności taneczne, wokalne i nie tylko w zorganizowanym już po raz kolejny Dniu Młodzieży. W tym roku uczniowie zmierzyli się w następujących konkurencjach: strój, skecz, taniec i potrawa -charakterystyczne dla wylosowanego wcześniej kraju. Klasy mogły zdobyć maksymalnie po 60 pkt. Podobnie jak w ubiegłym roku o pierwsze miejsce toczył się zacięty bój pomiędzy klasami: 3c (Szkocja) i 3b (Indie). Ubiegłoroczny zwycięzca, czyli klasa 3c, która uzyskała 58 pkt. obroniła tytuł i zdobyła puchar po raz drugi z rzędu. Równorzędnym zwycięzcą w tym roku została klasa 3b, która również zdobyła 58 pkt. Wspaniale zaprezentowany taniec bollywood, rewelacyjnie odgrywający swoją rolę hipnotyzer-uzdrowiciel, zabawnie przedstawiony humor szkocki oraz niezwykle żywiołowy doping obydwu klas na długo pozostaną w naszej pamięci. Dużym zaskoczeniem okazał się również wysoki poziom prezentacji przygotowanych przez klasy, które pierwszy raz brały udział w Dniu Młodzieży. Klasa 1b (Irlandia) zajęła II miejsce a 1d (Japonia) - III miejsce.
DM2011_4 DM2011_2

Gratulujemy niezwykle wysokiego poziomu przygotowanych prezentacji.