16 lutego 2011 - Konkurs fotograficzny „Dwory i dworki Małopolski” – rozstrzygnięcie Drukuj Email

Kolejny sukces uczniów naszego Gimnazjum to I oraz III miejsce w konkursie fotograficznym organizowanym przez PTTK w Tarnowie pt. „Dwory i dworki Małopolski”. I miejsce wśród gimnazjalistów zajął Michał Piotrowski, uczeń klasy 1b, za pracę zatytułowaną „Dworek przy Batorego 19”. III miejsce w tej samej kategorii przypadło w udziale Julicie Rojek, uczennicy klasy 2d, za pracę zatytułowaną „Dwór w Dołędze”. W konkursie uczestniczyło łącznie kilkunastu uczniów naszej szkoły, którzy przygotowali prace pod opieką p. A. Kopeć - Wilk. Oprócz zdjęć nagrodzonych na wystawie pokonkursowej zorganizowanej w mościckiej filii Biblioteki Publicznej im. J. Słowackiego w Tarnowie znalazły się także prace: K. Jesionki (1b), I. Młyńskiej (1b), W. Dudy (1d), A. Stankowskiej (3c).
Wkrótce nagrodzone a także pozostałe prace, które wzięły udział w konkursie zostaną pokazane społeczności szkolnej Gimnazjum nr 6.