24.06.16 r. Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015-16 Drukuj Email

Zakończyliśmy kolejny rok szkolny. Dla nas był wyjątkowy, bo pożegnaliśmy nie tylko uczniów klas trzecich, ale i z wielkim wzruszeniem  nauczyciela matematyki, pana Marka Pulnika, który odchodzi na emeryturę. Patron naszej szkoły, Jan Paweł II powiedział: Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest, nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.

Pan Marek dzielił się swoją wiedzą, ciepłem, otwartością na drugiego człowieka i za to Mu dziękujemy! Wspólnie spędzone chwile pozostaną we wdzięcznej pamięci uczniów i Grona Pedagogicznego.

Podczas uroczystości miało miejsce ślubowanie kl. III oraz przekazanie sztandaru szkoły uczniom kl. II. Gala była także okazją do wyróżnienia uczniów za różne osiągnięcia. Najwyższe wyróżnienia G6 otrzymali:

Nagroda Naukowa:

Marcelina Reminger  (kl. III D), Patryk Cetnar (kl. III b), Dominik Drwal (kl. III b), Piotr Pustelnik (kl. III d), Oliwia Nowak (kl. III d), Aleksander Kopacz (kl. III b), Miłosz Adamczyk  (kl. I d)

Osobowość Szkoły – Miłosz Kawa, kl. III c

Uczeń Roku  Marcin Kosiba, kl. II b

Najlepszy Absolwent – Dominik Drwal, kl. III  b

Uczniowie kl. III, którzy przez trzy lata nauki w gimnazjum mieli na świadectwie średnią 5,0 lub powyżej,  uhonorowani zostali  Złotą Tarczą:  Cetnar Patryk (kl. 3b),  Dominik Drwal (kl. 3b), Aleksander Kopacz (kl. 3b), Piotr Pustelnik (kl. 3d), Marcelina Reminger (kl. 3d),  Justyna Szlosek (kl. 3d).

Tytuł  Najsprawniejszej  Klasy Roku  otrzymali uczniowie kl. II b. Sportowcem  Roku  wśród dziewcząt została:  Zuzanna Stachura (kl. 2b), wśród chłopców – Kamil Kuta (kl. 3a).

Uczniowie otrzymali również nagrody książkowe za świadectwo z wyróżnieniem (średnia 4,75 i wyżej) - kl. trzecie, kl. II za uzyskanie tytułu PRIMUS INTER PARES (śr. 5.0 i wyżej). Za osiągnięcia sportowe wyróżniono uczniów pamiątkowymi statuetkami, dyplomami.

Gratulujemy nagrodzonym, wszystkim życzymy udanych, bezpiecznych wakacji.

Do zobaczenia we wrześniu!

z_14 z_4 z_26
z_28 z_41 z_87