23.06.16 r. III Gala Tarnowskiej Marki Talentu Drukuj Email

Gala zorganizowana przez Stowarzyszenie: „Podaruj Dzieciom Promyk Słońca" odbyła się w Teatrze im. Ludwika Solskiego w Tarnowie. W gronie wyróżnionych honorowym tytułem Tarnowskiej Marki Talentu za wyjątkowe osiągnięcia z różnych dziedzin życia, takich jak: nauka, sport, sztuka i technika znalazło się 26 uczniów naszego gimnazjum:
Marcelina Reminger, Dominika Wadach, Piotr Pustelnik, Patryk Cetnar, Miłosz Kawa, Kamil Kuta, Adam Szwed, Maciej Lubera, Filip Juza, Bartłomiej Leszczyński, Daniel Marek, Adam Filipowski, Kamil Pora, Dominik Ślusarczyk, Jan Mruk, Filip Walkowicz, Maksymilian Bocheński, Martyna Mękal, Julia Stachura, Zuzanna Stachura, Gabriela Stachura , Anna Szwed, Kamila Stelmach, Hanna Nosal, Oliwia Mnich, Weronika Szpala.

Gratulujemy wyróżnienia!