7 kwietnia 2010 - Gościmy uczniów z Holandii Drukuj Email

W naszej szkole gościła grupa 12 uczniów z Holandii. Chociaż nastolatki mieszkają w kraju tulipanów, to tak naprawdę pochodzą z różnych stron świata: Kenii, RPA, Nigerii, Kanady, Singapuru i USA. Grupa pod opieką Jamesa Speidela (z Kanady) prowadziła cały dzień konwersacje w języku angielskim. Uczniowie G6 mieli okazję przekonać się nie tylko o tym, jak wygląda kultura innych, często dość egzotycznych krajów, ale przede wszystkim porozmawiać o swoich zainteresowaniach, szkole i sposobach spędzania wolnego czasu w obcym języku. Trzeba przyznać, że na medal spisali się uczniowie klas I c i III b, którzy przygotowali przepyszny poczęstunek, jak i klasom I d i II c, dzięki którym goście wyjechali obładowani prezentami.