12-13.12.15 r. „Czerwonokrzyska gwiazdka” Drukuj Email

Uczniowie naszego gimnazjum należący do Szkolnego Koła Wolontariatu, którego opiekunem jest Tomasz Przygoda, wzięli udział w zbiórce pieniędzy organizowanej przez Odział Rejonowy PCK w Tarnowie w Centrum Handlowym w Geminii Park w Tarnowie w ramach "Czerwonokrzyskiej gwiazdki", która jest ogólnopolską akcją pomocy świątecznej skierowanej do najuboższych i opuszczonych, do rodzin wielodzietnych oraz osób samotnie wychowujących dzieci, do bezrobotnych, bezdomnych, chorych, również do noclegowni, schronisk, świetlic środowiskowych i punktów opieki PCK. Uczniowie biorący udział w zbiórce: Magdalena Jarmuła, Aleksandra Wawrzon, Anita Maliga, Julia Wlezień, Aleksandra Walat, Aleksandra Jasnosz, Joanna Smoła, Gabriela Brożek, Michalina Jarek, Damian Słonina, Justyna Słonina, Dawid Grzegórzek, Wojtek Pawłowski,  Martyna Kubicz,  Małgorzata Szpunar, Klaudia Przeklasa.