20.10.15 r. „Poznaj swojego doradcę Kariery” Drukuj Email

W ramach doradztwa zawodowego, młodzież Gimnazjum nr 6 pod opieką p. K. Płachty włączyła się w obchody VII Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery pod hasłem "Poznaj swojego doradcę Kariery”. Uczniowie wzięli udział w przedsięwzięciach proponowanych przez instytucje związane z doradztwem zawodowym i edukacyjnym.
       Dnia 19.10.2015 roku uczniowie kl. II c uczestniczyli  w zajęciach warsztatowych zorganizowanych w Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej prowadzonych przez doradców i psychologów tejże poradni, a dotyczących określenia predyspozycji i zainteresowań zawodowych uczniów.
        Dnia 20.10 2015 roku, uczniowie kl. III d spotkali się z przedstawicielami szkół wyższych z Tarnowa, Krakowa i regionu, w celu zaznajomienia się zarówno z kierunkami kształcenia, jak iż  propozycjami dotyczącymi rozwijania zainteresowań, pracy w czasie studiów, projektów i inicjatyw studenckich.
        Spotkanie zostało zorganizowane w tarnowskim Centrum Informacji i Planowania Kariery  Zawodowej, działającym przy WUP w Krakowie.