28.03.15 - Udział w Targach Edukacyjnych „Festiwal Zawodów” w Krakowie Drukuj Email

W dniach 26-28 III 2015 w Centrum Konferencyjnym przy ul. Galicyjskiej w Krakowie miał miejsce „ Festiwal Zawodów”, przedsięwzięcie zainicjowane przez Marszałka województwa małopolskiego adresowane do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z całego regionu .

Uczniowie klas trzecich naszego gimnazjum wzięli udział w targach w ramach doradztwa zawodowego.  Była  to doskonała okazja do poznania niezwykle bogatej oferty dalszej ścieżki edukacyjnej i zawodowej, kwalifikacji, jakie można uzyskać w danej szkole czy klasie, zawodów oraz ofert pracy w branżach prezentowanych podczas tej imprezy.