10.02.15 - Dzień Młodzieży 2015 –„Kraje świata” Drukuj Email

Po raz kolejny  odbył się w naszym  gimnazjum „Dzień młodzieży” zorganizowany przez Samorząd Uczniowski pod opieką p. Tomasza Przygody. Tematem przewodnim imprezy były: „Kraje świata”. Klasy losowały jedno spośród państw:  Indie, Chiny, Japonia, Meksyk, Francja, Niemcy, Egipt, Szkocja, Australia, USA, Hiszpania i Rosja i przygotowywały się do udziału w siedmiu konkurencjach: quzie, charakterystycznej potrawie, piosence lub tańcu z danego kraju, postaci, plakacie i spocie reklamującym dane państwo oraz scence o wylosowanym kraju. Po wyrównanej walce i wielu emocjach pierwsze miejsce uzyskała klasa 3d, drugie miejsce klasa 3a a trzecie 3b.  Następne w kolejności były klasy:  1a, 1b ex aequo 2a, 2d, 1d, 1c, 3c, 2b i 2c. Jury w składzie p. Katarzyna Płachta, p. Marek Pulnik i p. Tomasz Przygoda oceniało prezentacje klas.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!