14.10.14 - Sentymentalny powrót do przeszłości Drukuj Email

Pod tym hasłem uczniowie przygotowali obchody Dnia Edukacji Narodowej. Oczywiście, był to powrót do przeszłości naszych nauczycieli. Po życzeniach dla wszystkich pracowników szkoły i wręczeniu nagród nauczycielom przez Panią Wicedyrektor mgr Tamarę Kułagę, mogliśmy obejrzeć część artystyczną, podczas której uczniowie wcielili się w role nauczycieli Gimnazjum nr 6, kiedy to oni sami zasiadali w ławach szkolnych.
Nie zabrakło popularnej kilkadziesiąt lat temu piosenki ze sławnym refrenem „Zawsze niech będzie słońce...”, fartuszków z tarczami oraz odpowiedniej dekoracji. Negatywne i pozytywne wpisy z dzienniczka uwag szczerze rozbawiły publiczność. Dodatkowo, uczennice klasy 3a i 3b, ułożyły teksty i zaśpiewały piosenki dla Pań i Panów nauczycieli. W związku z tematem przedstawienia, nie mogło zabraknąć odznak WZOROWY NAUCZYCIEL.

Uroczystość przygotowali uczniowie G6 na czele z przewodniczącą MRS Julią Szandułą i pod opieką pani Anety Misiaszek. O występ chóru zadbała pani Kinga Płaczek, a o dekoracje pani Magdalena Latawska – Honkisz. den-2014_50 den-2014_8

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej nagrodzeni, odznaczeni zostali nauczyciele naszej szkoły:
Nagroda Prezydenta:
Aneta Misiaszk
Grażyna Stańczyk

Nagroda Dyrektora
Bogna Augustyn
Aneta Kopeć-Wilk
Marek Pulnik
Barbara Węgrzynek
Ks. Mirosław Żuchowski
Jolanta Żeleźnik

Odznaczenia :
Tamara Kułaga - Medal Srebrny za długoletnią służbę
Bernadeta Rodak - MEDAL KEN
Barbara Węgrzynek - MEDAL KEN

Młodzież G6 uhonorowała Orderem Uśmiechu pana Jana Wojciecha Jagielskiego.