31.08.14 – oddali hołd poległym Drukuj Email

W przeddzień 75 rocznicy wybuchu II wojny światowej poczet sztandarowy naszej szkoły w składzie: Aleksandra Żeleźnik, Karolina Jaglarz, Krzysztof Żeleźnik oraz delegacja uczniów Marek Karolina, Julia Szanduła i Krzysztof Stachura wraz z opiekunem Samorządu Uczniowskiego Tomaszem Przygodą, wzięli udział w uroczystości upamiętniającej ofiary II wojny światowej pod hasłem „Ostatni wieczór wolności”.
     Obchody miały miejsce przed pomnikiem Ofiar Wojny i Faszyzmu przy Starym Cmentarzu w Tarnowie. Organizatorem uroczystości była Komenda Hufca ZHP im. gen. J. Bema w Tarnowie, a współorganizatorami przedsięwzięcia byli: Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej w Tarnowie oraz Urząd Miasta Tarnowa.