06.06.14 - Skarby Małopolski – wręczenie nagród Drukuj Email

"Wielka wojna - codzienne życie" to temat XI edycji wojewódzkiego konkursu „Skarby Małopolski” realizowanego w ramach Małopolskiego Programu Obchodów "100-lecia I wojny światowej" przez Małopolski Instytut Kultury w Krakowie. Praca zbiorowa uczniów: N. Bała, N. Gromniak, O. Leszczyńska, D. Pokora, P. Starzyk i A. Tanane pt. „Przenikanie” zdobyła II m.

W dniu dzisiejszym odbyło się wręczenie nagród. Pracę wyróżnioną za adekwatne pokazanie przenikania życia codziennego i wojny można oglądać na wystawie w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Krakowie oraz w katalogu cyfrowym dostępnym na stronie MIK-u.
Wyróżniona praca jest efektem wielogodzinnych zajęć warsztatowych, które prowadziły w naszej szkole p. K. Płachta, M. Latawska - Honkisz i A. Kopeć - Wilk.