26.04.14 - Motoserce 2014 Drukuj Email

26 czerwca w całej Polsce odbyła się VI Ogólnopolska Akcja Krwiodawstwa „Motoserce 2014”  zorganizowana przez Kongres Polskich Klubów Motocyklowych oraz PCK. Członkowie Szkolnego Koła PCK oraz wolontariusze naszej szkoły pod opieką p. D. Plichty i p. T. Przygody po raz trzeci włączyli się do akcji przygotowując i prowadząc część imprezy dla najmłodszych na tarnowskim rynku. Wolontariusze przygotowali przedstawienie dla dzieci, występy wokalne oraz gry i zabawy.

Zabawy i konkursy prowadziły: K. Rędzina i K. Sternal, E. Dyja i S. Sak

Występy wokalne: K. Kawa i N.Tabiś, W. Świerczek i W. Przeklasa, J. Chruściel i A. Sitarz, J. Walkowicz i T. Płaneta, K. Krzemińska i M. Wiśniowska.

W przedstawieniu  pt: „Bajka” wzięli udział: K. Sternal,  W.  Przeklasa, K. Smoła, P. Gołąb, G. Borszowski, O. Nowak, J. Walkowicz, K. Mruk, M. Wiśniowska, A. Żeleźnik, G. Krejwis, A. Szwed, T. Płaneta, J. Szlosek, N. Tabiś, K. Krzemińska, M. Madej, A. Gnutek, A. Biedroń, W. Świerczek.

Nagranie i wykonanie zdjęć: J. Szanduła