6.03.14 r. - "Miejcie odwagę żyć dla miłości, Bóg jest miłością". Drukuj Email

Miejcie odwagę żyć dla miłości, Bóg jest miłością.

W dniu dzisiejszym rozstrzygnięto etap szkolny konkursu literackiego Jan Paweł II - Patron najgodniejszy, w którym  wzięło udział piętnaście osób. Każdy z uczniów napisał pracę na wybrany temat:

1. „M jak miłość …” Maksymy i sentencje Jana Pawła II.”. Zgromadź i przedstaw najpiękniejsze myśli, zdania i uwagi Papieża na temat Miłości. Do każdej sentencji dopisz komentarz (własne przemyślenia)

2. Odszedł „Pasterz mój” – wspomnienie błogosławionego Jana Pawła II z okazji zbliżającej się kanonizacji. Forma dowolna.

3. Jak wygląda pomnik Jana Pawła II, który buduję własnym życiem. Forma dowolna.

Prace wyróżniała dojrzałość przemyśleń, dobra znajomość nauczania  Jana Pawła II. Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowali się: M. Nowak z kl. II a,K. Kawa z kl. I d. Wyniki będa znane 30 kwietnia.