28. 02. 14 r. - warsztaty językowe w PWSZ Drukuj Email

Uczniowie klas I, II, i IIIc w ramach lekcji języka francuskiego, uczestniczą w organizowanych i prowadzonych cyklicznie przez wykładowców Zakładu Języka Francuskiego PWSZ w Tarnowie warsztatach języka francuskiego. W ten sposób nauka francuskiego może być bardzo urozmaicona, atrakcyjna, wzbogacona elementami kulturowymi, ciekawostkami regionalnymi, historycznymi i obyczajowymi. W obecnym roku szkolnym uczniowie brali udział w zajęciach pt:" Francja z plecakiem" i " Zwierzęta". Warsztaty te cieszą się wśród uczniów dużym zainteresowaniem, bardzo aktywnie biorą w nich udział, a po każdych zajęciach otrzymują poświadczenie uczestnictwa. W marcu i kwietniu planowane są jeszcze dwie edycje warsztatów, na które młodzież Gimnazjum 6 czeka z niecierpliwością i zaciekawieniem.