18.02.14 - Dzień Młodzieży Drukuj Email

Jak co roku świętowaliśmy Dzień Młodzieży, którego organizatorem była Młodzieżowa Rada Szkoły pod opieką p. T. Przygody. Tematem przewodnim imprezy były  bajki: Muminki, Scooby Doo, Gumisie, Tarzan, Król Lew, Kubuś Puchatek, Piotruś Pan, Smerfy, Krecik, Fineasz i Ferb, Myszka Miki, Pingwiny z Madagaskaru.

Każda klasa po wylosowaniu jednej z nich, przygotowywała występ nawiązujący do motywów wylosowanej bajki. Konkurencjami obowiązkowymi były: quiz, potrawa, prezentacja  postaci z danej bajki, taniec,  film. Dodatkowo można było przygotować plakat i piosenkę.

Dzisiejsze występy dostarczyły wielu emocji, oceniała je komisja w składzie: p. B. Rodak, M. Ziomek- Urbańska, p. M. Pulnik. Trzeba przyznać, że nie miała łatwego zadania, bo prezentacje uczniów zachwycały publiczność.  Zwycięzca był jednak tylko jeden …, tak jak w roku ubiegłym klasa III B. Laureaci przenieśli nas w bajkowy świat Króla Lwa.

Pozostałe klasy zajęły kolejno miejsca: drugie kl. II D, trzecie kl. I D, czwarte ex aequo kl. II C i I A, piąte kl. I B, szóste ex aequo kl. II A i II B, siódme kl. III A, ósme ex aequo kl. III D i I C, dziewiąte kl. III C.

Gratulujemy występu wszystkim uczestnikom.