08.11.13 r. - uroczysta akademia z okazji Święta Niepodległości Drukuj Email

11-2013_16 W dniu 08.11.13 r. społeczność szkolna uczciła kolejną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, uczestnicząc w uroczystej Akademii. Montaż słowno - muzyczny został przygotowany pod kierunkiem p. E. Tomasik przez młodzież z kl. 3d i 2d a także p. K. Płaczek i szkolny chór. W czasie uroczystości wręczone zostały nagrody za udział w szkolnym konkursie "Polska niepodległa" - zorganizowanym przez p. E. Tomasik. Uczneń kl. 3d Radosław Potempa otrzymał nagrodę za esej nt.: „Niepodległość - istotny warunek istnienia narodu” a Jakub Adamczyk za wiersz, uczennice kl. 3c Amelia Tanane za pracę plastyczną pt. „Polska Niepodległa” a Paulina Starzyk za prezentację multimedialną pt. „Polska droga do niepodległości”. Gratulujemy!