07.10.13 r. - II miejsce grupy teatralnej A Propos w Międzyszkolnym Konkursie Drukuj Email
Szkolna grupa teatralna A Propos zdobyła II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Życie i twórczość Juliana Tuwima w kategorii Inscenizacja wybranych utworów. Zespół przygotował pod kierunkiem opiekuna - pani Ewy Tomasik - inscenizację wiersza Mieszkańcy utrzymaną w klimacie nastrojów w przededniu II wojny światowej. Odtwórcami ról aktorskich byli: Magdalena Cetnar, weronika Fido, Gabriela Kaczor, Kinga Stachura, Roman Bandyk.Zastosowano techniki multimedialne. Prezentacja została zarejestrowana w formie filmu przez drugiego reżysera - Dominika Fitrzyka. Rodzice będą mieli możliwość obejrzenia tego materiału po zebraniach z rodzicami w dn. 6 listopada br. Serdecznie zapraszamy!