Dzień otwarty Gimnazjum nr 6 Drukuj Email

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów klas szóstych z Tarnowa i okolic na

DZIEŃ OTWARTY

w Gimnazjum nr 6

im. Jana Pawła II w Tarnowie

21 marca 2013r. (czwartek )

od godz. 10.00 do 12.00

21.03.13 - DZIEŃ OTWARTY W GIMNAZJUM NR 6 im. Jana Pawła II w Tarnowie -

W naszej szkole gościliśmy dzisiaj młodszych kolegów ze szkół podstawowych. Mogli oni zapoznać się z tym wszystkim, co ich czeka w przyszłym roku: samym budynkiem szkolnym, ofertą edukacyjną naszego gimnazjum, naszymi osiągnięciami i pasjami. Otwarta była pracownia chemiczna, w której pod kierunkiem naszych chemików i fizyków – p. T. Kułagi i p. M. Wróbel uczniowie mogli "na próbę" przeprowadzić ciekawe doświadczenia. Następnie mogli zwiedzić pracownie multimedialne, gdzie pod opieką p. T. Przygody mogli oglądać filmy historyczne przygotowane przez uczniów w ramach konkursu „Opowiem Ci o wolnej Polsce”, a pod opieką p. A. Kopeć – Wilk zapoznać się z efektami realizowanych w szkole projektów edukacyjnych i prowadzonego Koła Historycznego. Pod opieką p. A. Batko uczniowie realizujący w tym roku projekt edukacyjny z biologii „Jak przekonać młodzież gimnazjalną do zdrowego stylu życia? zaprezentowali efekty swojej pracy, uczyli także przyszłych gimnazjalistów elementów tańca. Pani E. Tomasik zaprezentowała kandydatom spektakl swojej grupy teatralnej. Ponadto na sali gimnastycznej nauczyciele innych przedmiotów i ich uczniowie prezentowali swoje osiągnięcia i pasje. Pani B. Augustyn opiekowała się wystawą albumów poświęconych naszej dzielnicy. Panie D. Plichta, A. Misiaszek, A. Usień, K. Płachta – zaprezentowały osiągnięcia z języków obcych: angielskiego i francuskiego. Dużym zainteresowaniem cieszyła się wystawa prac uczniów przygotowana w ramach zajęć artystycznych pod opieką p. M. Latawskiej – Honkisz.