14 października 2011 - Dzień Edukacji Narodowej Drukuj Email

dn2011n_3

Młodzieżowa Rada Szkoły pod opieką Alicji Usień i Tomasza Przygody przygotowali uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Program podzielony został na 3 części. Pierwszą poprowadziła Iga Młyńska a program artystyczny " The Voice of Teachers gimnazjum nr 6 w Tarnowie" Kamil Roskuszka.

W drugiej prowadzonej przez Paulinę Gąsior i Marysię Zeliaś przyznano nagrody nauczycielom wyróżnionym przez uczniów  w głosowaniu:

Super Styl –  BOGNA AUGUSTYN

Miss nauczycieli –   BOGNA AUGUSTYN

Gorący uśmiech –   BOGNA AUGUSTYN

Misterem nauczycieli   JAN Wojciech JAGIELSKI

Nauczyciel aspirynka – BOGNA AUGUSTYN

Mistrz Prawa – ANETA KOPEĆ WILK

Egzekutor –   MAŁGORAZTA WRÓBEL

Złota katarynka - GRAŻYNA STAŃCZYK

Luzak szkoły - TOMASZ PRZYGODA

Debeściak – najlepszy z najlepszych  TOMASZ PRZYGODA

W trzeciej części  uczniowie wręczyli upominki po wcześniej przygotowanej ankiecie, które uczniom naszej szkoły kojarzą się z poszczególnymi nauczycielami. Całe to przedsięwzięcie przygotowali i poprowadzili Jagoda Misiaszek, Marta Krysa, Agata Knapik i Michał Piotrowski.