TARNOWSKA KROPLA Drukuj Email

W tym roku po raz kolejny nasz szkoła włączyła się w akcje mikołajkową organizowana przez Stowarzyszenie Kropla. Uczniowie zbierali pieniążki na środki czystości, przybory szkolne i inne upominki dla dzieci z Kliniki Transplantacji i Hematologii we Wrocławiu. Tym razem zbiórka wyglądała nietypowo ponieważ uczniowie klasy 1 d i 3 b całkowicie zrezygnowali z Mikołajek i zamiast kupować sobie prezenty przekazali pieniądze dla dzieci z Kliniki. Do akcji włączyli się również uczniowie klas 1c, 2a, 2d i 3a, zbierając wolne datki. Obyła się również zbiórka na ten cel w parafii pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Pawęzowie. Tutaj zbiórkę prowadziła uczennica kl.3b Aleksandra Sowińska. Nad przebiegiem całej akcji w szkole czuwał p. Tomasz Przygoda.