13.03.17 Wyjście do MCK na spektakl w języku angielskim. Zwiedzanie wystawy "Przenikanie" Drukuj Email

Uczniowie naszego gimnazjum obejrzeli sztukę w języku angielskim pt. "Much Ado About Nothing" ("Wiele hałasu o nic") w wykonaniu aktorów teatru Kraków King's Players. Jest to nowoczesna adaptacja dzieła Szekspira, pogodna i zabawna komedia pełna zaskakujących zwrotów akcji, manipulacji i potyczek słownych bohaterów. Po spektaklu uczniowie mieli możliwość porozmawiania z aktorami. Dowiedzieli się, w jaki sposób powstawało przedstawienie i z jakich krajów pochodzą aktorzy teatru KKP.

Tego samego dnia w MBP nr 9 uczniowie klasy 1c zwiedzili wystawę "Barwny świat technik plastycznych" na którą skladały sie prace autorstwa pani Magdaleny Latawskiej - Honkisz.