14 października - Dzień Edukacji Narodowej Drukuj Email

Tego dnia społeczność naszego gimnazjum wzięła udział w uroczystych obchodach Dnia Edukacji Narodowej. Następnie MRS pod opieką p. Tomasza Przygody oraz grupa utalentowanych tancerzy – uczniów naszej szkoły, zaprezentowali ciekawy program artystyczny pt. „Taniec z gwiazdami” (gwiazdami byli oczywiście nasi nauczyciele). Po raz kolejny Grono pedagogiczne miało okazję się przekonać, jak je widzą wychowankowie.

Następnie, jak co roku, przyznano tytuły i nagrody nauczycielom wyróżnionym przez uczniów w ogólnoszkolnym głosowaniu.
Nauczyciel Banan - nauczyciel, który jest zawsze uśmiechnięty: p. Bogna Augustyn
Nauczyciel Kapusta - nauczyciel, którego głowa nigdy nie jest pusta: p. Marek Pulnik
Nauczyciel Ogórek - nauczyciel, który ma zawsze piękny garniturek: p. Marek Pulnik
Nauczyciel Papryczka chili - nauczyciel, który jest ojj ojj... bardzo ostry: p. Małgorzata Wróbel