28 i 29.09.16 Wycieczka do Zakopanego kl. 2c i 3c Drukuj Email

Korzystając z ostatnich ciepłych i słonecznych dni, 28 i 29 września br. klasy 2c i 3 c udały się na wycieczkę po tatrzańskich szlakach. Wspólnie z panem Wojtkiem, przewodnikiem TPN, młodzież odkrywała piękno Zakopanego i Tatr. Poza wspólnymi wędrówkami do Morskiego Oka czy Doliny Kościeliskiej, uczniowie odwiedzili Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na zakopiańskich Krzeptówkach. Ciekawą częścią była również wizyta w Muzeum Przyrodniczym, gdzie poza oglądaniem stałych ekspozycji, uczniowie mogli uczestniczyć w projekcji interaktywnego filmu, rozwiązywać quizy i brać udział w grach.

Organizatorzy i opiekunowie wycieczki: p. Dorota Plichta, p. Marta Rusin, p. Barbara Ślusarczyk, p. Monika Błoniarz - Pobiegło i ks. Tomasz Wroński.