14.10. 2016 Akademia z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej Drukuj Email

W radosnym nastroju spotkaliśmy się w sali gimnastycznej, aby uczcić Dzień Edukacji Narodowej. W części  oficjalnej Pani Dyrektor, Jolanta Szura podziękowała pracownikom szkoły, nauczycielom, obsłudze za dotychczasową pracę. Wręczyła również Nagrodę Dyrektora. Wyróżnienie otrzymali: pan Andrzej Łoś, pani Anna Piotrowska, pani Katarzyna Płachta, pani Marta Rusin, pani Barbara Ślusarczyk, pani Małgorzata Wróbel. Pani Dyrektor pogratulowała również pani Annie Batko oraz pani Tamarze Kuładze otrzymania Nagrody Prezydenta Miasta Tarnowa ! Gratulujemy wyróżnionym.

Przew. Rady Rodziców również podziękował  nauczycielom za wkład włożony w edukację oraz wychowanie, wręczając kwiaty na ręce Pani Dyrektor.

W części artystycznej uczniowie przedstawili dowcipne, krótkie scenki z życia szkoły, szczególnie rozbawiła widzów anegdota o studencie zdającym egzamin u…, jak się okazało, Karola Wojtyły. Ciekawym akcentem było wręczenie każdemu nauczycielowi pamiątkowego dyplomu. Treść jego w formie krótkich wierszyków doskonale oddawała charakter, cechy osobowości, sposób bycia pedagogów.

Uroczystość przygotowały: pani Ewa Tomasik - Adamczak, oprawa artystyczna - pani Magdalena Latawska -  Honkisz, oprawa muzyczna -pani Magdalena Płaczek Kinga.