23.09.2016 Diecezjalne Forum Rodziny Szkół Jana Pawła II Drukuj Email

W Centrum Formacyjno-Rekolekcyjnym ARKA w Gródku n/Dunajcem odbyło się XXII Forum Rodziny Szkół im. Jana Pawła II Diecezji Tarnowskiej. Hasłem były słowa: „Przekroczyć próg nadziei”. Spotkanie rozpoczęło się od zwiedzania wystawy poświęconej Patronowi szkół, przygotowanej przez społeczność Szkoły Podstawowej nr 21 w Nowym Sączu. Następnie uczestnicy wzięli udział we Mszy św. pod przewodnictwem Ks. Bpa Leszka Leszkiewicza. Wysłuchali również wystąpienia P. Zbigniewa Barcińskiego – prezesa Stowarzyszenia Pedagogów NATAN. Wykład nosił tytuł: „Pozostańcie wierni dziedzictwu i przekażcie je następnym pokoleniom – Jan Paweł II w kontekście strategii wychowania <Gederqueer>”.
       W spotkaniu wzięło udział wielu znamienitych gości. Naszą szkołę reprezentowali: P. Dyrektor Jolanta Szura, P. Barbara Ślusarczyk i Ks. Tomasz Wroński.