15.09.2016 Zwycięstwo w rywalizacji sportowej "Jasne, że Jasna" o Puchar Prezydenta Miasta Tarnowa Drukuj Email

Gimnazjum nr 6 zdobyło Puchar Prezydenta Miasta Tarnowa za zajęcie I miejsca w łącznej klasyfikacji 4 dyscyplin: piłka ręczna, siatkówka, badminton, lekkoatletyka dziewcząt i chłopców w rywalizacji sportowej "Jasne, że Jasna".

Do rywalizacji zgłosiło się 8 tarnowskich szkół. Uczniowie Gimnazjum nr 6 pod opieką p. A. Piotrowskiej  i p. A. Łosia zdobyli najwięcej medali. Rywalizowano zarówno w dyscyplinach drużynowych jak i indywidualnych. W piłce siatkowej dziewcząt zajęliśmy I miejsce, chłopców – również I miejsce, w piłce ręcznej dziewcząt – III miejsce, chłopców również III miejsce. Adrianna Kułaga zdobyła II miejsce w badmintonie dziewcząt. Najlepszym sportowcem MVP w szkole została Amanda Kołodziej.

Gratulujemy !!!