10.06.16 r. Międzyszkolny Konkurs Piosenki Francuskiej Drukuj Email

Dnia 10 czerwca 2016 roku odbył się już po raz osiemnasty Międzyszkolny Konkurs Piosenki Francuskiej, organizowany przez IV LO w Tarnowie. Gimnazjum Nr 6 reprezentowały dwie wokalistki: Lena Hańbicka z klasy II c, której towarzyszył chórek złożony z dwóch koleżanek: Anity Habel i Justyny Szczurek oraz Gabriela Nawój, uczennica klasy I b. Rywalizacja była bardzo zacięta, poziom, jak zwykle na tym konkursie, niezwykle wysoki, a Jury konkursu nie miało łatwego zadania, by wybrać tych najlepszych.

W efekcie Gabriela Nawój otrzymała wyróżnienie za wykonanie piosenki pt. "Le bonheur" Joyce Jonhatan.

Bardzo serdecznie gratulujemy pięknego występu obu naszym uczestniczkom, cieszymy się niezmiernie z sukcesu Gabrysi i życzymy sukcesów w kolejnej edycji konkursu.
        Opiekun: Katarzyna Płachta.