03.06.16 r. I m. w finale "Debat oksfordzkich" Drukuj Email

W finale "debat oksfordzkich" ponownie spotkały się: drużyna Gimnazjum Dwujęzycznego im. Św. Kingi z drużyną naszego gimnazjum.  Tezą, którą nasi uczniowie próbowali obalić, była „Tolerancja jest aktem miłości”. Starcie ponownie zakończyło się zwycięstwem naszej drużyny, która zajęła I miejsce w Konkursie Młodzieżowych Debat Obywatelskich. Drużyna składała się z: I mówca - Justyna Słonina, II mówca - Wojtek Pawłowski, III mówca - Bartosz Mazur, IV mówca - Kosiba Marcin, doradcy: Zuzanna Łysoń, Joanna Smoła, Wiktoria Siąkała, Paweł Schab i Martyna Olszówka.

Najlepszym mówcą został również nasz zawodnik Marcin Kosiba. Uczniowie przygotowywali się do debat pod kierunkiem pana Tomasza Przygody. Gratulujemy sukcesu!