06.05.16 r. Pielgrzymka Diecezjalnej Rodziny Szkół im. św. Jana Pawła II - Szczepanów Drukuj Email

W piątek - 6 maja br. - 50 osobowa grupa uczniów klas III naszego Gimnazjum wraz z nauczycielami: P. Barbarą Ślusarczyk, P. Markiem Pulnikiem i Ks. Tomaszem Wrońskim wzięła udział w pielgrzymce Diecezjalnej Rodziny Szkół im. Św. Jana Pawła II do Szczepanowa. Wyjazd był okazją do poznania miejsca urodzenia Św. Stanisława - Biskupa i Męczennika oraz Jego postaci, którą przedstawiły na miejscu uczennice w wysłuchanym przez młodzież referacie. Centralnym wydarzeniem była sprawowana pod przewodnictwem Biskupa Leszka Leszkiewicza msza święta, w której uczestniczyliśmy, prezentując sztandar naszej Szkoły.
p p