13.04.16 r. Dzień Otwarty Drukuj Email

Dnia 13 kwietnia 2016 r., nauczyciele i uczniowie zorganizowali Dzień Otwarty Gimnazjum nr 6. Rodzice i uczniowie klas szóstych, którzy licznie przybyli, mogli dokładnie zapoznać się z ofertą edukacyjną gimnazjum, planowanymi oddziałami klas pierwszych, poznać bliżej szkołę oglądając prezentację multimedialną dotyczącą wszelkich działań szkolnych, zwiedzając sale lekcyjne i pracownie. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się przygotowane prezentacje wielu przedsięwzięć, projektów i doświadczeń realizowanych w ramach zajęć lekcyjnych i kół zainteresowań. Wielu uczniów wzięło udział w grach i zabawach językowych proponowanych w trzech nauczanych w gimnazjum językach obcych: angielskim, francuskim i niemieckim. Chętnie zwiedzali galerię prac plastycznych, przyglądali się działalności Młodzieżowej Rady Szkoły oraz rozmawiali z gimnazjalistami i nauczycielami.
        Mamy nadzieję, że dla wielu uczniów klas szóstych, dzień otwarty Gimnazjum nr 6 będzie momentem ostatecznej decyzji o wyborze tejże właśnie szkoły.

do_4 do_5 do_8 do_7