30.03.16 r. W nagrodę wycieczka do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie Drukuj Email

Miło nam poinformować, że młodzież kl. III d pojedzie na wycieczkę do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Praca wykonana przez uczniów: Aleksandrę Biedroń, Filipa Juzę, Magdalenę Madej, Daniela Marka, Oliwię Mnich,  Dominikę Wadach została nagrodzona w konkursie zorganizowanym przez Grupę Azoty S.A. Przedmiotem konkursu było nakręcenie krótkiego filmu pt. „Chemia wokół nas”. Tematyka pracy miała dotyczyć działalności Grupy Azoty, wytwarzanych produktów i ich zastosowania w życiu codziennym.

Laureaci konkursu -  uczniowie kl. III d  otrzymali bilety do Centrum Nauki Kopernik i 5 kwietnia udadzą się do Warszawy  na spotkanie  z nauką.

Opiekunowie merytoryczni pracy konkursowej: nauczyciel chemii, pani Tamara Kułaga, wychowawca klasy, pani Anna Batko.