kwiecień 2016 r. Doradztwo zawodowe - uwaga! Drukuj Email

6 kwietnia 2016 r., podczas zebrań, rodzice uczniów klas trzecich będą mieli okazję uzyskania informacji i porad dotyczących dalszej ścieżki edukacyjnej i zawodowej swoich dzieci na stoisku przedstawiciela Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Tarnowie, zorganizowanym w Gimnazjum 6.

W dniach 7-8 kwietnia 2016 r. odbędą się XIII Targi Edukacyjne zorganizowane w siedzibie OHP przy ul. Mościckiego 27. Uczniowie klas trzecich będą mieli okazję szczegółowo zapoznać się z ofertą tarnowskich szkół ponadgimnazjalnych oraz zdobyć niezbędne informacje do podjęcia dalszego kształcenia i znalezienia swojego miejsca na tarnowskim rynku pracy. Na Targach swoją ofertę zaprezentują także instytucje wspomagające młodych ludzi. Uczniowie odwiedzą Targi w ramach doradztwa zawodowego pod opieką wychowawców.