DZIEŃ OTWARTY W GIMNAZJUM NR 6 Drukuj Email

DZIEŃ OTWARTY W GIMNAZJUM NR 6
im. Jana Pawła II w Tarnowie
organizowany 23 marca 2010 r.  od godz. 10.00 do godz.13.00

W naszej szkole gościliśmy dzisiaj młodszych kolegów ze szkół podstawowych. Mogli oni zapoznać się z tym wszystkim, co ich czeka w przyszłym roku: samym budynkiem szkolnym, ofertą edukacyjną naszego gimnazjum, naszymi osiągnięciami i pasjami. Otwarta była pracownia chemiczna, w której pod kierunkiem naszych chemików i fizyków - pani mgr Beaty Menderak i pani mgr Małgorzaty Ciepielowskiej - Wróbel uczniowie mogli "na próbę" przeprowadzić ciekawe doświadczenia. Następnie mogli zwiedzić pracownie: multimedialną i informatyczną, gdzie pan mgr Jan Jagielski zapoznawał naszych nowych kolegów z możliwościami sprzętu multimedialnego. Ponadto nauczyciele innych przedmiotów i ich uczniowie prezentowali też swoje osiągnięcia i pasje: pani mgr Dorota Plichta, pani mgr Aneta Misiaszek, pani Alicja Strychacz, pani mgr Katarzyna Płachta, pani mgr Teresa Gdowska - osiągniecia z języków obcych; pani mgr Aneta Kopeć - Wilk, pan mgr Tomasz Przygoda - historycy - wtajemniczali szóstoklasistów w projekty i przedsięwzięcia, którymi się zajmują. Pani mgr Bogna Augustyn - nauczycielka języka polskiego - opiekowała się wystawą fotografii, zaś pani mgr Ewa Tomasik - zaprezentowała kandydatom spektakl swojej grupy teatralnej.