Języki Obce-Konkursy
17.03.16 Trzecia nagroda dla Koła Młodych Romanistów w ramach Dni Frankofonii Drukuj Email

Dnia 17 marca 2016 roku,  w ramach obchodów Dni Frankofonii, które zostały zorganizowane już po raz kolejny przez II LO i PWSZ w Tarnowie, przeprowadzono międzygimnazjalny konkurs  na prezentację multimedialną. W tym roku zatytułowany był: " Szwajcaria, z czego słynie ten kraj?". Uczniowie kl. II d, należący do Koła Młodych Romanistów (Daria Gromniak, Joanna Smoła, Zuzanna Łysoń, Aleksandra Jasnosz, Weronika Gętkowska, Patrycja Konarska, Klaudia Kargula, Mikołaj Wojtanowicz) zostali laureatami trzeciej nagrody. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy.
        Praca zrealizowana została pod opieką nauczyciela j. francuskiego p. Katarzyny Płachty.

Marzec 2016 II etap konkursu z j. angielskiego Drukuj Email

Siedmioro uczniów naszej szkoły zakwalifikowało się do II etapu XXIII KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA UCZNIÓW GIMNAZJÓW organizowanego przez I Liceum Ogólnokształcące im. K. Brodzińskiego w Tarnowie.

Uczniowie: Marcelina Reminger, Oliwia Nowak, Maciej Lubera, Aleksandra Gnutek, Kamil Skiba, Wojciech Marek i Filip Latocha musieli wykazać się umiejętnością rozumienia tekstu oraz wiedzą z zakresu gramatyki i słownictwa.

Konkurs ma zasięg powiatowy. Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za równie dobre wyniki w finale konkursu.

« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »