27.06.14 Zakończenie roku szkolnego Drukuj Email

„Przyszłość zaczyna się dzisiaj, nie jutro…” (Jan Paweł II)

Młodzież G6 zakończyła rok szkolny. Była to wyjątkowa chwila dla społeczności szkolnej. Splendoru uroczystości dodała obecność Małopolskiego Kuratora Oświaty, Aleksandra Palczewskiego.
        W czasie uroczystości laureaci i finaliści olimpiad przedmiotowych otrzymali nagrodę naukową G6. Uczniowie klas III odznaczani byli Złotą Tarczą, natomiast młodzież osiągająca bardzo dobre i wyróżniające wyniki w nauce oraz wzorowe zachowanie uhonorowana została tytułem „PRIMIUS INTER PARES”. Swoją chwilę mieli również sportowcy oraz ci, którzy pracowali na rzecz szkoły, pożytku publicznego.

Kurator Palczewski pogratulował wyróżnionym, życzył młodym utrzymywania takiego wysokiego poziomu, wspaniałych lotów. Na ręce Dyrekcji złożył wyrazy uznania dla grona pedagogicznego i obsługi. Na zakończenie swojego wystąpienia stwierdził, że:  - Małopolska oświata silna siłą 6 Gimnazjum.

Część artystyczną przygotowała pani Bogna Augustyn.

Wszystkim naszym absolwentom życzymy udanego startu w nowej szkole! Będziemy zawsze trzymać za was kciuki!