24.03.14 Spotkanie z poezją Jana Pawła II Drukuj Email

Rozstrzygnięto etap szkolny Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego Poezji Religijnej, celem którego było popularyzowanie poezji Karola Wojtyły – Błogosławionego Jana Pawła II w związku ze zbliżającą się kanonizacją.

Zmagania zakończyły się zwycięstwem Anny Lekarczyk /kl. III D/, która wygłosiła wiersz pt. „Wybrzeże pełne ciszy”. II m. zajął Aleksander Borszowski /kl. I D/ – wiersz pt. „Wyjdź”. III lokatę zajęła Magdalena Wiśniowska /kl. II B/ - „Miłość mi wszystko wyjaśnia”. Wyróżnienia zdobyły: Aleksandra Żeleźnik /kl. II B/ - „Co mi mówisz” oraz Karolina Marek /kl. II B/ – „Myśląc Ojczyzna” .

Anna Lekarczyk oraz Aleksander Borszowski będą reprezentować nasze gimnazjum w konkursie międzyszkolnym.