Turnieje i zawody
01.03.16 r. Złoto dla dziewcząt w Mistrzostwach Tarnowa Drukuj Email

W hali sportowej TOSiR odbyły się Mistrzostwa Tarnowa Szkół Gimnazjalnych w piłce siatkowej dziewcząt. Nasza drużyna w składzie: Julia Stachura, Zuzanna Stachura, Gabriela Stachura, Martyna Mękal, Anna Szwed, Kamila Stelmach, Hanna Nosal, Oliwia Sysło, Mnich Oliwia, Skalak Ewa, zdobyła złoty medal.

Dziewczęta, trenujące pod kierunkiem pani Anny Piotrowskiej, wygrały wszystkie mecze fazy eliminacyjnej, w ostatnim, finałowym, pokonały drużynę z Gimnazjum nr 4 wynikiem 2 : 0.

Gratulujemy i życzymy powtórki takiego sukcesu za rok!
z galeria

Dziewczęta w tym roku szkolnym miały jeszcze kilka bardzo dobrych startów.

Indywidualne biegi przełajowe (przeprowadzone we wrześniu) – III miejsce Justyna Słonina, V miejsce Oliwia Sysło, VI miejsce Martyna Mękal, VII miejsce Adrianna Kułaga – wszystkie zawodniczki awansowały do finałów wojewódzkich.

Koszykówka (rozegrana w styczniu) – IV miejsce drużyny w składzie: Sylwia Rybka, Julia Stachura, Gabriela Stachura, Zuzanna Stachura, Gabriela Brożek, Anna Szwed, Magdalena Trybulska, Oliwia Mnich, Martyna Mękal, Kamila Stelmach.

01.10.15 r. Sukcesy w biegach przełajowych Drukuj Email

Reprezentanci naszej szkoły wystartowali w biegach przełajowych w ramach Mistrzostw Tarnowa Szkół Gimnazjalnych. W zawodach III miejsce zajęła Justyna Słonina uczennica kl. II A, IV m. Oliwia Sysło, uczennica klasy I B, zaś  na  VI m. uplasowała się  Martyna Mękal, uczennica  klasy II B.

Zawodniczki zakwalifikowały się również do udziału w  mistrzostwach wojewódzkich, które odbędą się 7.10 w Nowym Targu. Gratulujemy i życzymy sukcesu.

30.09.15 r. Osiągnięcia sportowe - podsumowanie rywalizacji szkół 2014/2015 Drukuj Email

W ubiegłym roku szkolnym nasi uczniowie uzyskali wysokie lokaty w różnych dyscyplinach sportowych w ramach  Mistrzostw Tarnowa szkół gimnazjalnych. Dzięki dobrym startom młodzieży gimnazjum uplasowało się na bardzo dobrym III  miejscu. W nagrodę szkoła otrzymała sprzęt sportowy.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

25.05.15 r. Indywidualno – drużynowe Mistrzostwa Tarnowa w lekkoatletyce Drukuj Email

Z wieloma medalami wrócili nasi uczniowie z Mistrzostw Tarnowa szkół gimnazjalnych w lekkoatletyce dziewcząt i chlopców, które odbyły się na stadionie w Mościcach.

Drużynowo chłopcy zajęli II miejsce

19.05.15 r. Turniej Szkół im. Jana Pawła II w piłce siatkowej dziewcząt oraz w piłce nożnej chłopców Drukuj Email

W  Wierzchosławicach odbyły się turnieje w piłce siatkowej dziewcząt oraz w piłce nożnej chłopców Szkół im Jana Pawła II z okazji rocznicy Kanonizacji Jana Pawła II.

Nasze Gimnazjum reprezentowała drużyna dziewcząt w składzie: Magdalena Wiśniewska, Kornelia Mruk, Nikola Patriak, Julia Stachura, Zuzanna Stachura, Gabriela Stachura, Kamila Stelmach, Martyna Mękal oraz drużyna chłopców.

Obydwie nasze drużyny okazały się najlepsze. Oprócz pucharów za pierwsze miejsca, które otrzymały zespoły, nagrodzono również indywidualnie kilku naszych zawodników. Najlepszymi zawodniczkami Turnieju w piłce siatkowej  zostały: Zuzanna Stachura i Kornelia Mruk. Natomiast w turnieju piłki nożnej najlepszym piłkarzem został Bartosz Podlasiewicz,  najlepszym bramkarzem Adrian Dąbrowski.

28.01.15 r. I, II miejsce w Mistrzostwach Tarnowa Drukuj Email

Dwie drużyny wzięły udział  w Mistrzostwach Tarnowa  w  Tarnowskiej Gimnazjadzie  Młodzieży w Piłce Siatkowej Chłopców. Zespół w składzie: Filip Babiec, Filip Juza, Jakub Kobis, Marcin Kosiba, Maciej Lubera, Piotr Pustelnik, Kamil Sarkowicz, Jan Ważny zajął I miejsce, natomiast druga drużyna: Patryk Cetnar, Dominik Drwal, Dominik Drwal, Miłosz Kawa, Dawid Kita, , Kamil Kuta, Daniel Marek, Adam Szwed, Dominik Ślusarczyk uplasowała się na II miejscu.

Chłopcy trenują pod kierunkiem pana Andrzeja Łosia.

Gratulujemy.

14.01.15 r. Uczennice Gimnazjum nr 6 wicemistrzyniami Tarnowa w piłce koszykowej Drukuj Email

W grudniu odbyły się eliminacje grupowe Mistrzostw Tarnowa w piłce koszykowej dziewcząt. W tej fazie rozgrywek nasze zawodniczki pokonały drużyny Gimnazjum nr 7 i Gimnazjum nr 4, uległy natomiast reprezentantkom Gimnazjum nr 2. Po tak dobrej grze zapewniły sobie awans do fazy finałowej.

14.01.15 r. Finał Mistrzostw Tarnowa w koszykówce Drukuj Email

14 stycznia w hali sportowej przy ul. Gumniskiej odbył się finał Mistrzostw Tarnowa w koszykówce. Dziewczęta zmierzyły się z zawodniczkami Gimnazjów Nr 2, 11 i 8. Po bardzo dobrej grze pokonały zespół G. nr 11 wynikiem 16 : 14 oraz zespół G. nr 8 27:24, uległy natomiast drużynie Gimnazjum nr 2.
         Należy nadmienić, że jest to pierwszy medal w historii gimnazjum w tej dyscyplinie sportowej.