02.10.13 r. - rajd rowerowy w ramach projektu "Alkohol - świat zatopionych marzeń" Drukuj Email

joomplu:3678}  W środę odbył się rajd rowerowy w ramach projektu do którego przystąpiła nasza szkoła Alkohol - świat zatopionych marzeń. Drużyny po wylosowaniu kolejności startu, wyruszyły na trasę. Trasa wiodła z Mościc przez Łukanowice, Wojnicz, Łętowice, Wierzchosławice, Ostrów w kierunku Mościc. Po drodze szukaliśmy zaznaczonych na mapie punktów, wykonywaliśmy zdjęcia, aby po powrocie przekonać komisję, że pokonaliśmy całą trasę. Na metę dotarliśmy zmęczeni, ale zadowoleni, bo udało nam się przejechać trasę bez większych przygód np. defektu roweru. Ostatnim zadaniem było wylosowanie punktu z trasy, którego makietę wykonamy na konkurs. Nasza drużyna wylosowała kościółek w Wojniczu. Uczestnikami rajdu byli uczniowie: Tomasz Płaneta i Jan Ważny z 2d oraz Mateusz Kuta i Damian Skiba z 3b. Opiekę sprawowali: pedagog szkolny p. B. Rodak oraz nauczyciel wf p. M. Misiaszek.